Dawid Pęczkowski

O mnie

Jestem absolwentem psychologii klinicznej na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w Stowarzyszeniu "Ja Ty My" z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym.

Pracuję z osobami dorosłymi potrzebującymi wsparcia, będącymi w kryzysie życiowym, doznającymi niepokoju i lęku oraz zaburzeń nastroju. Prowadzę spotkania indywidualne.

Ukończyłem szereg szkoleń dotyczących pracy z osobami zmagającymi się z uczuciem lęku, złości i zaburzeń nastroju. Obecnie kończę szkołę psychoterapii w nurcie poznawczo behawioralnym w Centrum CBT w Warszawie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Zakres udzielanych usług

Obszary

Problemy