Dawid Pęczkowski
Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
O mnie
Jestem absolwentem psychologii klinicznej na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w Stowarzyszeniu "Ja Ty My" z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym.
Pracuję z osobami dorosłymi potrzebującymi wsparcia, będącymi w kryzysie życiowym, doznającymi niepokoju i lęku oraz zaburzeń nastroju. Prowadzę spotkania indywidualne.
Ukończyłem szereg szkoleń dotyczących pracy z osobami zmagającymi się z uczuciem lęku, złości i zaburzeń nastroju. Obecnie kończę szkołę psychoterapii w nurcie poznawczo behawioralnym w Centrum CBT w Warszawie.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Pracuję z osobami dorosłymi potrzebującymi wsparcia, będącymi w kryzysie życiowym, doznającymi niepokoju i lęku oraz zaburzeń nastroju. Prowadzę spotkania indywidualne.
Ukończyłem szereg szkoleń dotyczących pracy z osobami zmagającymi się z uczuciem lęku, złości i zaburzeń nastroju. Obecnie kończę szkołę psychoterapii w nurcie poznawczo behawioralnym w Centrum CBT w Warszawie.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.